Aj kniha Stretnúť svoj sen voľne nadväzuje na predchádzajúce dva romány trilogie o texaskej rodine Tylerovcov. Napísala ich jedna z najčítanejších časných amerických autoriek  Sandra Brownová a v slovenskom preklade vyšli vo vydavateľstve Remedium pod názvami Stretnúť šťastie a Láska na druhý pohľad.

Po dvoch bratoch je hlavnou hrdinkou príbehu Sage, najmladšia zo súrodencov. Ukončila vysokoškolské štúdium a čaká ju spoloč život s takisto práve doštudovaným lekárom zo známej dallaskej rodiny. Osud však prináša prekvapenia.

Bol všetkým, Čo neznášala na mužovi, tak prečo sa mu nemohla vyhnúť?

Musela to byť najhoršia noc v živote Sage Tylerovej. Najprv jej košom snúbenec. Potom musí letieť domov s Harlanom Boydom, arogantným, ale tiež príťažlivým cudzincom, ktorý si vypočul kaž slovo z tej ponižujúcej epizódytešil satoho! Všetko, čo chce Sage, je udržať tajomstvo o jej zrušenom zasnúbení. Želá si, aby sa tento sexy a bezvýznamný tulák držal mimo jej dosahu. Lenže Harlan Boyd má vlastné priania...

 

Bola najkrajšia, najvzrušujúcejšia, najnepredvídateľnejšia žena, akú Harlan v živote stretol, a len s námahou si od nej udržiaval aký-taký odstup. Napriek tomu sa usiloval udržať si ho, pokúšal sa zapamätať si, že Sage Tylerová potrebuje muža, ktorý by ju presvedčil o jej hodnote, a nie muža, ktorý by sa po čase pobral inde.

Nad Sageiným rodinným podnikom, Tylerovou vrtnou spoločnosťou, stále visí hrozba krachu a Sage spoluHarlanom sa zrazu ocitnú vedľa seba, keď bojujú, aby podnik zachránili... Sú priveľmi blízko na to, aby udržali vášeň na uzde. že sa trochu zhýčkaná, tvrdohlavá Sage tešiť na láskumužom, ktorý sa tak ľahko získaťtak ťažko udržať?