Jej hlas si získal celý svet. Intímne, úprimné a dojímavé autobiografické rozprávanie očakávané miliónmi fanúšikov.

 

„Ako dieťa som mala dva sny: stať sa speváckou hviezdou a poznať veľkú lásku s dobrým aj zlým, lásku na celý život. A mala som veľké šťastie... Po prvé, že som sa narodila v rodine hudobníkov. Rodičia, trinásť súrodencov, všetci spievali a hrali na nejakom hudobnom nástroji. Ja som teda celkom prirodzene čoskoro myslela iba na jedno: spievať. Nezabudnem, že iba vďaka šťastnému a veselému detstvu som sa mohla stať tým, kým som. Potom som mala tiež šťastie, že som stretla Reného Angélila, môjho manažéra, pygmaliona vo svete šoubiznisu, milenca, manžela – muža môjho života. Spolu sme prežili nádherné chvíle, kráčali k úspechu a čelili ťažkým skúškam. A zo snov malého dievčaťa sme vytvorili skutočnú veľkú lásku.“

Tak sa čitateľom prihovorila na prebale francúzskeho vydania svojej knihy samotná autorka – speváčka Céline Dion. Sotva by sme výstižnejšie uviedli slovenský preklad, ktorý sa iba s niekoľkomesačným odstupom dostal do rúk jej tunajším priaznivcom.

Tým, čo nejakým činom nevedia, o ktorú speváčku ide, stačí azda pripomenúť ústrednú pieseň z filmu Titanic. Ostatní dobre vedia, že Céline Dion patrí medzi megahviezdy súčasnej populárnej hudby. Husársky kúsok sa jej podaril už tým, že sa presadila rovnako pred publikom vo frankofónnom a tiež po anglicky hovoriacom svete, v Amerike, v Európe i v Japonsku. Jej cieľavedomosť pri ceste za úspechom, vnímavosť a pozornosť voči okoliu sa vďaka tejto knihe môžu stať inšpiráciou pre mladých ľudí na Slovensku.

Príjemné čítanie a nielen sladké, ale aj uskutočniteľné sny!