Ani rozpálené letné ulice Washingtonu nemôžu súperiť s telefonickými službami spoločnosti Fantasy, vďaka ktorým sa i najodvážnejšie mužské sny stávajú skutočnosťou. Horúca linka pracuje dokonale a garantuje plnú anonymitu klientom oboch pohlaví s pestrým spoločenským pozadím. Ľudia rozličného stavu s rozličnými dôvodmi, ženy z domácnosti, učiteľky ani tí najvyššie postavení sa nemusia obávať prezradenia a všetko ide ako po masle, až kým sa na tajné záznamy spoločnosti nenapojí maniak.

Grace, mladá talentovaná autorka kriminálnych bestsellerov, do života ktorej zasiahol tým najdrastickejším spôsobom, jediná pozná súvislosti, ktoré mohli viesť k hrdelnému zločinu, a je pevne odhodlaná odhaliť páchateľa, k čomu ju poháňa okrem iného profesný záujem. Ten pobáda aj detektíva Eda Jacksona, ktorého povestná chladná rozvaha však dostáva vážne trhliny, keď ho zasiahne Amorov šíp.

A zatiaľ kdesi v tme striehne ktosi na hlas, čo mu znovu pomôže preniesť sa do vzrušujúcej atmosféry miesta činu, sľubujúcej opätovnú extázu – a smrť...